Dobieraj ubrania do swojego typu figury

Jak nosić jeans?
Lipiec 1, 2018
Show all

Dobieraj ubrania do swojego typu figury

To jest nowy artykuł, mam zamiar poświęcić różnych typów decuerpos kobiety, dlatego, że nie jeden z was mi, o co prosiłeś.
Na moje doświadczenie, jako trener osobisty i przygotowania próbek i teflonowy fizyki, doszedłem do wniosku, że nie ma żadnych brzydko: wszystkie one mają swoje zalety estetyczne (jest to pytanie, biorą się za mecz), tak jak właśnie w tym, że wszyscy jesteśmy różni, daje nam to, co szczególnie przyciąga nas wyjątkowe i niepowtarzalne.Jaki byłby świat, gdyby wszyscy byśmy zostały wycięte z tego samego schematu i/lub mamy te same upodobania?

Dla mnie, oczywiście, chaos…

Ponadto, w komunikacji osobistej bardziej ścisła, moi uczniowie-a dokładniej mówiąc, płci żeńskiej, ponieważ ten artykuł jest poświęcony on – poszedłem do wniosku, że większość kobiet, nie zgadzam się z tym, że dotknął w genetyce. I jak to tak, że chcesz zmienić jakiś aspekt swojej anatomii.Są rzeczy, które, oczywiście, możemy zmienić, ponieważ nie są genetycznymi, ponieważ są one wynikiem wielu złych nawyków. Kiedy skupiamy się na nich, i staramy się je poprawić, zobaczymy, jak możemy gustamos więcej, i odkrywamy, estetycznymi właściwościami, które nawet nie myśleli, że u nas było dobrze, bo straciliśmy już dawno, lub dlatego, że nigdy zdajemy sobie sprawę, że u nas było. Ale myślę, że to nigdy nie jest za późno założyć „na pracę” szybko, bo ostatni to ustać, gdy już będzie jasne, co chcesz dla siebie .Czasami uczucie, że masz nas, my sami różni się bardzo od tego, co mają inni z nas, i tak, to prawda, że jeśli widzimy, jest nam dobrze, jesteśmy bardziej smakuje nasze Otoczenie, a nawet w relacjach z innymi.

Ciało w kształcie klepsydry:

Dlatego też, zawsze będzie coś w naszych rękach, co możemy zrobić, aby poprawić zgodnie z naszym kryterium, bo jeśli to my sami… co jest bardziej wartościowe, niż nasze własne zdanie? Istnieją pewne aspekty naszego ciała, które są określone genetycznie, i tak zostaną wydrukowane w nas, jak drukowanie, ale możemy zrobić, co w rezultacie estetycznie piękne poprzez odpowiednie szkolenia i dobre nawyki opiekun. Na przykład, typ ciała, który mamy, można powiedzieć, że zabolało nas genetycznie.Chociaż w kobiecych ciałach, klasyfikowane są, jak zwykle, w pięciu różnych kategoriach, istnieją również przejścia między sobą, nie w odniesieniu do rodzaju morfologii netto. Typy najczęstsze są:Klasa ta anatomia charakteryzuje się ramiona i biodra tej samej proporcji i pewne talii, skąd nogi stylowe i dobrze było. Również wydają się mieć biust w stosunku do jego wąskiej, co jest w twojej talii. Fizyk, jak zwykle, się, jak, na przykład, kanon urody, bo w zasadzie, okazuje się bardziej zabezpieczone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *