Jak nosić jeans?

Dobieraj ubrania do swojego typu figury
Czerwiec 29, 2018
Jak nosić sukienki, by wyglądać w nich dobrze?
Lipiec 4, 2018
Show all

Jak nosić jeans?

Dżinsy, tkanina jest bardziej demokratyczna garderobą. Będzie wszystko-od części drukowane, tkaniny bardziej subtelne i casual, wszystko wygląda pięknie i jest bardzo dobrze skoordynowane. Kiedy wybór połączyć dwie części tkaniny, jeans, zdaniem pozostaje dość normalnym i demokratycznym.Osobisty stylista, Sarah Passaglia, zgadzasz się z tym, że wygląda, dżinsy dżinsy dla wszystkich. „Look-demokratyczna partia, ale, jak każdy look-demokratyczna partia, w której nie ma jasnych reguł, może stanowić pewne niebezpieczeństwo, i w końcu zły smak.” Kobieta, która chce zrobić, to połączenie trzeba przejść przez pewne cechy jego osobowości. „I kobieta, wolny, spokojny, ale w tym samym czasie, ma swój własny styl, który wyraża twoją osobowość i nie boi się opinii innych, kobieta trzyma się”, określa Sarah.

Dżinsowy total look

Połączenie dżinsy dżinsy może być monotonne, jeśli nie użyj kreatywności, aby zebrać obraz. „Korzystać z kilku odcieni denimu w jednym look, ale jeśli zdecydujesz się na tego samego koloru, wybierz dżinsy z teksturami) jak spodnie grubsze i koszulę, bardziej płaski i lekki”, pokazuje, osobisty stylista, aby stworzyć wygląd, ciekawe.Poniżej podane są trzy kombinacje z dżinsów i kilka porad, aby zetrzeć z twarzy na czas, aby zebrać te poglądy:Połączenie spodnie i koszulę można uznać za najbardziej demokratyczny wśród kombinacji, dżinsy, dżinsy, ponieważ to staje się świetną we wszystkich kobiet i idealnie nadają się na różne okazje.Aby uzyskać bardziej interesujący, warto korzystać z podpowiedzi łączyć tekstury i mycie różnych. Wprowadzi również pasek, dobrze pomalowany do tworzenia ciekawych i więcej kobiet, szczupłych mogą się naciągnąć koszulkę na siebie, a nie umieścić go w spodnie”, uważa, Sarah.Możliwość łączenia spódnice i koszule jeans jest bardzo kobieca, a także dość młody. Dziś spódnice midi dżinsy są na wzrost i mogą tworzyć kombinacje, a atrakcje, które mogą być wykorzystane w bardziej formalnych działań, na przykład.

Ciemny czy jasny odcień?

„Spódnica i koszula tworzą visual młody i, z tego powodu, zaleca się dla kobiet młodych, tym bardziej, jeśli spódnica krótka” – mówi osobisty stylista. Tym nie mniej, z asortymentem jeansowe spódnice, które istnieją do dziś, można łatwo stworzyć look z ubraniami dla kobiet w każdym wieku.Połączenie miłej, warto postawić na szorty, jeansy z koszulą. Graj z akcesoriami, aby stworzyć kolorowe efekty wizualne i twórczych. Naciskamy kombinację dla miejsca, w nieformalnej atmosferze, jak wycieczki do centrów handlowych.”Szorty i t-shirt, dżinsy tworzą wygląda dobrze w miłej atmosferze, a te szczególnie dla kobiet. Połączenie staje się bardziej interesujące, jeśli tkanina koszuli będzie łatwiej, niż spodenki. Możesz również zostawić koszulę i na dole umieścić regaty lub połączyć koszulę”, – oferuje Sarah.Kto może korzystać z: każda kobieta może stworzyć modny w dżinsy dżinsy. Wybór kombinacji zależy od preferencji i stylu kobiety. Osobisty stylista poleca poglądy odchodzą od monotonii i oferuje użyć lub tryb monochromatyczny, dżinsy podobne, lub dżinsy myć różne, zawsze dodając akcesoria, potężne dla visual staje się jeszcze bardziej interesujące.Mycie jeansy: do mycia, wykonane z kwasem, które zostawili niektóre części tkaniny, malowane biały, przeszkadzają mocowania look, więc trzeba będzie szukać części, co w połączeniu z mycia dżinsy, jak wyjaśnia Sara. Już inne praniu, tylko służą, aby pozwolić na tkanki miękkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *