Jak nosić sukienki, by wyglądać w nich dobrze?

Jak nosić jeans?
Lipiec 1, 2018
Show all

Jak nosić sukienki, by wyglądać w nich dobrze?

Już jakiś czas temu, że długie suknie stały się częścią w damskiej szafie, nie tylko w nocy ale i w dzień. Jednak, tylko nieliczne kobiety potrafią nosić długie sukienki, dlatego chcemy dać ci kilka przydatnych wskazówek, w zależności od twojego typu ciała, a także o tym, jak accesorizar te ubrania.

Długa suknia w zależności od rodzaju ciała

Nie wszyscy mogą korzystać z tego samego typu, długie sukienki, dlatego konieczne jest, aby te, które są krótkie wiedzcie, że nie jest rzeczą, zakazanej w swojej szafie, ale trzeba go używać z rozwagą. W ogóle, sukienki sprawiają, że jesteśmy bardziej niskich, dlatego ważne jest, aby znaleźć sukni ślubnej, ładny krój, z poprawką na figurę, zwłaszcza w talii i bioder.Sukienki bez nadruki i kolory neutralne, lub ciemne uczynią nas bardziej wysokie. Możemy wybrać czarny, niebieski, brązowy, ciemny zielony lub śliwki. Również w ten sposób działają wszystkie podobne kolory do kolorytu skóry. Jednak, jeśli chcemy korzystać z wydruków, musimy wybierać mniejsze.Wręcz przeciwnie, jeśli mamy dodatkowe kilka kilogramów, możemy wybrać, szerokimi ramiączkami zostało, z nadrukami dużych i neutralnych. Te porady są nie tylko dla kobiet z nadwagą, a także dla tych, którzy jeszcze w swój ciężar, mają Rysunek jest bardziej wytrzymała, z pleców lub biodra.

Mini a masywne nogi

Jeśli nasza talia nie wyróżnia się wiele, możemy jej pomóc za pomocą pasów bezpieczeństwa, szerokość w najniższej cienkiej części tułowia. Ponadto, musimy szukać sukienki, które zostaną zainstalowane na górze i szerokie w biodrach, zwłaszcza jeśli mamy ciało w kształcie jabłka lub z postacią odwrócony trójkąt.W sumie, długie suknie, zazwyczaj latem, ale jeśli chcemy użyć ich w zimie po prostu trzeba spróbować i kurtki -to nie musi być bardzo długi-, pończochy i buty. Na proste sukienki możemy użyć zapatitos oxford, które dodadzą kobiecości, ale w nieformalnej atmosferze.Tafta, Satyna, jedwab, szyfon lub poly-to tak, czy tak jest, tkaniny do wieczorowych sukienek, więc musimy uniknąć używać go z dnia na dzień. Sukienki z nadrukami należy nosić biżuterii, proste i gładkie.Sukienki bez ramiączek lub z dekoltem w dużych, potrzebują obrożę, zwłaszcza Maxi. Jeśli sukienka w kwiaty, musimy znaleźć jeden prosty, jeśli jest płaski, możemy grać trochę więcej. Sukienki z rękawami, najlepiej używać ich bez niczego na szyi.

Jeśli jest zima, nie wahaj się korzystać z chusty lub szale, aby uzupełnić. Zaleca się nie korzystać z portmonetki bardzo duże sukienki.Kołnierzyki w V uczynią nas bardziej wysokie i cienkie, że nie tylko jest on stosowany na niskich ale i na tych z figurą gruszki.Jeśli chcemy wyglądać powyżej, buty-to ważne: szpilki lub platformy, są naszymi najlepszymi sojusznikami przy długich sukniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *